सुदूरखबर डटकम

निर्मलाकी आमा दुर्गादेवीलाई नगरपालिकामा जागिर

label सुदूर खबर संवाददाता query_builder July, 11 2019

भीमदत्तनगर, असार २६ । बलात्कारपछि हत्या गरिएकी कञ्चनपुरकी १३ वर्षीया बालिका निर्मला पन्तकी आमालाई भीमदत्त नगरपालिकाले जिविकोपार्जनका लागि जागिर प्रदान गरेको छ ।

जीवन निर्वाह गर्न मुस्किल भएपछि आमा दुर्गादेवी पन्तलाई भीमदत्त नरपालिकाले जागिर दिएको हो । हाल कर्मचारी भर्ना गर्न पाउने व्यवस्था आफूहरुको हातमा नरहेपनि सरकारले तोकेको दैनिक ज्यालादारीमा दुर्गादेवीलाई राखिएको भीमदत्त नगरपालिकाका प्रमुख मेयर सुरेन्द्र विष्टले जानकारी दिए ।

विष्टले भने–‘‘दीर्घकालीन व्यवस्थापन गर्न सकिएछ भने पछि त्यो पनि गर्छौँ । तत्कालका लागि छोरीहरुलाई पढाउन र घरखर्चका लागि सहयोग पुगोस् भनेर उनको क्षमता र योग्यताअनुसार सहयोग गरेका छौं । यो मानवीय हिसाबले गरेको सहयोग हो ।’’

विष्टले निर्मलाको न्यायको निम्ति भएको आन्दोलनका क्रममा प्रहरीको गोली लागेर ज्यान गुमाएका शनि खुनाकी आमालाई पनि नगरपालिकाले दुर्गादेवीलाई जस्तै सहयोग गरेको बताए । विष्टका अनुसार निर्मला अध्ययनरत विद्यालयमा उनको सम्झनामा उद्यान निर्माणको कार्य समेत सुरु गरिएको छ । निर्मलाका बाबु यज्ञराज पन्त कान्छी श्रीमतीसँग छुट्टै बस्छन् ।

तपाईंको प्रतिक्रिया दिनुस्
सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर संवाददाता

सुदूर खबर अनलाइन मिडिया प्रा.लि. द्वारा सञ्चालित यो (www.sudurkhabar.com) सुदूर पश्चिमको पहिलो र एक मात्र आधिकारिक अनलाइन न्यूज पोर्टल समयानुसार पाईलाहरु अगाडि बढाउँदै सही सूचना र निश्पक्ष समाचार सम्प्रेषण गर्न हामी तपाई माझ उपस्थित छौँ ।